التجارة الإلكترونية والتجارة الإلكترونية البرنامج هو المنتج الوحيد لعملائك

الحرة التشغيل السريع

Gizlilik Politikası (31 Mart 2012)
Öncelikle belirtmek isteriz ki gizliliğiniz OrderEngineer.com için önemlidir. Eğer, gizlilik politikamız ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.
Order Engineer, e-ticaret yapan web sayfası sahiplerinin siparişlerini yönetebilmek için sipariş, reklam, müşteri..vb bilgilerini alır ve saklar. Sisteme dahil edilen her bir veri, sadece o hesap müşterisi için kullanılır ve başka bir üçüncü taraf ile kesinlikle paylaşılmaz. Sadece, yasal bir yol ile talepler oluşması durumunda sakladığımız bilgiler resmi merciler ile paylaşılır. Sakladığımız verilere yetkisiz erişimden veya bunların yetkisiz olarak değiştirilmesinden, ifşa edilmesinden veya imha edilmesinden korumak için tüm tedbirleri alırız.
Müşterilerimize özel saklanan bilgilere erişimi, bu bilgileri bizim için işlemek üzere bilmesi gereken, gizlilikle ilgili sözleşmeyle sağlanan çok sıkı yükümlülüklere tabi olan ve bu yükümlülükleri yerine getirmemeleri durumunda disiplin cezası alabilecek veya anlaşmaları feshedilebilecek çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile sınırlarız.
Order Engineer; sistem raporları üretmek, performans takibi yapabilmek için sistemdeki verileri müşterilerden ve kişilerden bağımsız olarak değerlendirmek dışında hiç bir veriyi tekil olarak ele almaz, değerlendirmez ve kimseyle paylaşmaz.
Başka bir şirketle birleşme, şirket satın alma veya varlık satma faaliyetinde bulunursa, size özel bilgilerin gizliliğini sağlamaya devam ederiz.
Gizlilik Politikamızı değişikliğe uğratmadan önce muhakkak hak sahiplerinin onayını alırız.